آشنایی با منطقه 22 تهران 

 

منطقه 22 تهران یا چیتگر در انتهای غرب  شهر تهران واقع شده است .  منطقه 22 شامل محله های  دهکده المپیک ، میدان ساحل ، دریاچه چیتگر، برج های احرار ، برج های آسمان ، محله اندیشه ، خیایان امیرکبیر ، محله  هوانیروز و بام لند می باشد .

چیتگر، یکی از مناطق 22 گانه شهر تهران است که در شمال غرب این شهر واقع شده است و از شمال به ارتفاعات البرز، از شرق به شهرداری منطقه 5 تهران، از غرب به محدوده وردآورد شمالی و از جنوب به محله تهرانسر محدود می شود.

 

همچنین منطقه 22 چیتگر تهران،  از شمال به اتوبان شهید همدانی از غرب به آزادشهر و پیکان شهر، از شرق به بزرگراه آزادگان و از جنوب به آزادراه تهران کرج متصل می شود. این منطقه از شهر تهران، ارتفاعی حدود 134 متر از سطح دریا دارد و مساحت آن نیز حدود ۶۲۰۰ هکتار است و از این لحاظ، بزرگ‌ ترین نقطه پایتخت ایران محسوب می‌ شود.

 

شماره دفتر کلبینو : 

021-48243

بهتری مناطق مسکونی چیتگر

برای این که بهترین محله های چیتگر را برای سکونت بشناسیم، باید به نظر اهالی این منطقه از شهر تهران و مشاورین املاک این منطقه توجه کنیم. برا این اساس بهترین منطقه 22 چیتگر تهران برای سکونت عبارتند از:

بلوار کوهک

یکی از محله های خوب چیتگر که برای سکونت بسیار مناسب و پرطرفدار است

بلوار کوهک می باشد، که در غربی ترین منطقه چیتگر و در نزدیکی پارک چیتگر واقع شده است.

همچنین ایستگاه مترو چیتگر، در این بلوار واقع است که یکی از مهم ترین مزیت های این منطقه است؛ چرا که رفت و آمد ساکنین این منطقه به سهولت و با سرعت بیشتری نسبت به سایر مناطق انجام می شود، که خود این امر باعث صرفه جویی در وقت و هزینه رفت و آمد به سایر مناطق تهران خواهد شد.

 

شرق آزادگان

 یکی از مناطق دنج و آرام منطقه 22 چیتگر تهران است و برای افرادی که زندگی در مناطق ‌ای دنج و آرام را دوست دارند و جز اولویت های مهم در انتخاب محل سکونت به شمار می رود، بسیار مناسب است.

غرب دریاچه چیتگر

یکی از بهترین مناطق چیتگر که برای سکونت و حتی سرمایه ‌گذاری مناسب است، محله غرب دریاچه چیتگر است که در غربی ترین نقطه دریاچه چیتگر واقع شده. 

این منطقه دارای شهرک ‌های بسیار مدرن و مجتمع‌های مسکونی بسیار لوکس  و زیبا است و برای افرادی که دنبال مکانی لوکس و با چشم اندازی زیبا برای سکونت هستند، بسیار مناسب است. 

البته لازم به ذکر است قیمت خرید منزل و اجاره بها در این منطقه، بسیار بالاتر از سایر مناطق چیتگر است.

 

جهت اطلاع از قیمت بروز امتیازها با همکاران ما در کلبینو در ارتباط باشید.


 

 

تمامی حقوق برای کلبینو محفوظ است .