اجاره آپارتمان در دریاچه چیتگر


در حال حاضر شرایط اقتصادی و قیمت های خرید آپارتمان به گونه ای است که بسیاری از افراد توان خرید خانه را نداشته و مجبور به اجاره آپارتمان هستند. 

چیتگر یکی از مناطق تهران است که با توجه به شرایط و موقعیت قرارگیری امروزه بسیار مورد توجه افراد قرارگرفته است. اطراف دریاچه آپارتمان های لوکس و بسیار زیبایی وجود دارد.

اجاره آپارتمان در دریاچه چیتگر روشی مناسب برای افرادی که قصد اقامت در خوش آب و هوا ترین و زیباتری منطقه تهران به شمار می رود. 

 

شماره دفتر کلبینو : 

021-48243


محله چیتگر کجاست؟


چیتگر یکی از مناطق بسیار خوش آب و هوای تهران است که در منطقه 22 قرار دارد.

 این محله از شرق به اتوبان آزادگان، از شمال به به اتوبان شهید خرازی، از جنوب به منطقه کوهک و از غرب به 45 متری منطقه ارغوان منتهی می شود. 

منطقه چیتگر حدود 6200 هکتار وسعت دارد و با توجه به قرارگیری پارک جنگلی و دریاچه معروف چیتگر یکی از مهم ترین مناطق تفریحی در تهران به شمار می رود. 

 

✔✔قیمت آپارتمان در چیتگر

 

این منطقه به سرعت توجه بسیاری از پایتخت نشینان را به خود جلب کرد و افرادی که به دنبال منطقه ای خوش آب و هوا و زیبا هستند برای زندگی بهتر به این منطقه مراجعه می کنند.

 

شماره دفتر کلبینو : 

021-48243


مزایا و معایب اجاره آپارتمان در دریاچه چیتگر


بری اجاره آپارتمان می توانید هزینه پایین تری نسبت به رهن پرداخت کرد به همین دلیل افرادی که هزینه کافی برای رهن ندارند می توانند بر اساس بودجه خود مناسب ترین آپارتمان را انتخاب کنند. ولی یکی از معایب اجاره نشینی این است که افراد باید هر ماه مبلغی مشخصی را تحت عنوان اجاره پرداخت نمایند و در صورتی که فرد نتواند مبلغ تعیین شده در قرارداد را پرداخت کند، صاحب خانه بر اساس مصوبه قانون می توانند مجوز تخلیه ساختمان را صادر کنند. 


هزینه اجاره آپارتمان در دریاچه چیتگر


در اطراف دریاچه چیتگر آپارتمان های معمولی و آپارتمان های بسیار لوکس و مجلل قرار دارد و از این رو قیمت هر یک از این آپارتمان ها با دیگری متفاوت است. 

معیارهای مختلفی برای برآورد قیمت اجاره آپارتمان وجود دارد که از جمله مهم ترین آن ها می توان به متراژ آپارتمان، امکانات، محله، عمر خانه و ... اشاره کرد.

 ولی در نهایت این صاحب خانه است که تصمیم می گیرد که خانه خود را به چه قیمتی اجاره دهد. 
 

بهترین آپارتمان چیتگر برای اجاره


در اطراف دریاچه چیتگر ساختمان های بسیاری وجود دارد. این آپارتمان ها بسیار لوکس و مجلل بوده و شما می توانید با هزینه مناسبی آن را اجاره کنید. 

بهترین آپارتمان چیتگر برای اجاره به بودجه شما بستگی دارد و در صورتی که شما بودجه قابل توجهی برای اجاره آپارتمان در نظر گرفتید می توانید در برج های لوکس و مجلل این منطقه زندگی کنید.

 

✔✔خرید قسطی آپارتمان در تهران

 

 همچنین شما می توانید پول پیش بیشتری پرداخت کرده و ماهانه اجاره کمتری را بدهید و یا بالعکس با پرداخت ماهانه اجاره خانه بیشتر، هزینه پول پیش را کاهش دهید.

 

جهت اطلاع از قیمت بروز امتیازها با همکاران ما در کلبینو در ارتباط باشید.

 

 

 

 

 

پست های پرطرفدار

آیا سوالی دارید؟

ما به شما کمک می کنیم تا شغل و پیشرفت خود را افزایش دهید.
امروز با ما تماس بگیرید
با ما تماس بگیرید