بهترین برج دریاچه چیتگر تهران


در چیتگر برج های متعددی ساخته شده است که هر کدام دارای ویژگی های خاص و منحصر به فردی هستند. 

شاید شما هم به دنیال بهترین برج دریاچه چیتگر برای زندگی باشید. به همین دلیل در این مقاله برج های معروف و پرطرفدار چیتگر را به شما شرح خواهیم داد. 

 

شماره دفتر کلبینو : 

021-48243


برج های شش گانه پارلمان


برج های شش گانه پارلمان در صدر لیست بهترین برج دریاچه چیتگر قرار گرفته است. شاید شما هم اسم برج های پارلمان به گوشتان رسیده باشد. 

برج های پارلمان تعداد چهار مجتمع از این برج به صورت اختصاصی به نمایندگان مجلس شورای اسلامی تعلق دارد و دو برج باقی مانده به صورت آزاد در اختیار عموم قرار گرفته است. 

این برج در شمال غربی دریاچه واقع شده و بین برج های شهرک آسمان و صیاد شیرازی قرار دارد. برج های پارلمان به صورت خاص و لاکچری ساخته شد و در آن درب های ضد سرقت، بهترین مصالح، نمای بسیار شیک، پارکینگ اختصاصی، انباری و ... به کار رفته است. 

 

شماره دفتر کلبینو : 

021-48243


برج تریتیوم


برج تریتیوم در قسمت غرب دریاچه چیتگر قرار دارد و در 26 طبقه ساخته شده است. 

این برج به صورت کاملا اشرافی ساخته شده و در آن امکانات بسیار جذابی از جمله استخر، سونا، جکوزی، روف گاردن، سالن ورزشی و ... به کار رفته است. 

برج تریتیوم تمامی موارد بسیار جذاب را برای سخت پسندان جای داده و از این رو شما می توانید چشم اندازی بسیار گیرا را پیش روی خود داشته باشید.

 طراحی و ساخت این پروژه فوق العاده عالی به وسیله شرکت نیکان سازه سدید صورت گرفته و از این رو در ساخت آن از بهترین متریال استفاده شده است.

 

خرید امتیاز چیتگر منطقه 22

منطقه 22 چیتگر تهران

پیش فروش آپارتمان در منطقه ۲۲ تهران


برج های سفید


برج های سفید یکی از شیک ترین و لاکچری ترین برج دریاچه چیتگر است. این مجموع برج شامل 524 واحد مسکونی بوده و در جنوب غربی بیمارستان پروفسور سمیعی و شمال بزرگران خرازی قرار دارد. مجموعه برج های سفید بهترین مکان برای زندگی در منطقه 22 به شمار می رود.

 

 استخر، سونا، جکوزی، سالن اجتماعات و مهد کودک از جمله امکانات این برج بوده که به صوت کامل در اختیار ساکنین این برح ها قرار داده شده است. 

تمامی قسمت های این برج مجهز به سیستم مدار بسته بوده و از این رو امنیت کاملی دارد. نمای داخلی این ساختمان از بهترین و لوکس ترین سنگ های تزیینی ساخته شده و بسیار جذاب و لوکس است.

شماره دفتر کلبینو : 

021-48243


برج لبخند


برج لبخند یکی دیگر از بهترین برج دریاچه چیتگر تهران است. این برج در کنار مجتمع تجاری ایرانمال قرار گرفته که یکی از معروف ترین برج های تهران می باشد. 

همچنین این دریاچه در ضلع غربی دریاچه چیتگر واقع شده و برای نمای داخلی این برج از لوکس ترین و شیک ترین متریال استفاده شده است.

 از جمله امکانات رفاهی این برج ها می توان به روف گاردن، استخر، سونا، جکوزی و باشگاه ورزشی اشاره کرد.

 برج لبخند نمایی بسیار لوکس و لاکچری دارد و برای ساخت آن از نخبه ترین مهندسین بهره گرفته شده و از این رو ظرافت و استانداردهای معماری در آن به صورت کامل رعایت شده است.

 

 

 

جهت اطلاع از قیمت بروز امتیازها با همکاران ما در کلبینو در ارتباط باشید.

پست های پرطرفدار

آیا سوالی دارید؟

ما به شما کمک می کنیم تا شغل و پیشرفت خود را افزایش دهید.
امروز با ما تماس بگیرید
با ما تماس بگیرید