خرید امتیاز چیتگر منطقه 22
 

یکی از نیازهای بشر داشتن مسکن است. در شهری به بزرگی و شلوغی شهر تهران، خرید مسکن طیف گسترده ای از مشکلات را شامل می شود. یکی از بزرگترین این مشکلات، قیمت بالای زمین و خانه در تهران است.

اما چگونه ممکن است یک نفر با این قیمت های سرسام آور، بتواند دست به خرید یک ملک بزند؟ برای این مشل نیز راه حل هایی وجود دارد.

از بهترین راه حل ها می تواند به خرید امتیاز چیتگر منطقه 22 اشاره کرد. شما می توانید با سرمایه گذاری در این منطقه، به راحتی صاحب خانه شوید. اما چگونه؟

 

چیتگر واقع در منطقه 22 تهران

شهرک چیتگر یا شهرک امام رضا، نام شهرکی است که با تازگی در منطقه 22 شهر تهران درحال احداث شدن است. واحدهایی که در این منطقه در دست ساخت هستند را می توان به عنوان یکی از بهترین و مقاوم ترین واحدها و آپارتمان ها شناخت.

از ویژگی های مهم شهرک چیتگر می توان به دسترسی بسیار مناسب آن اشاره کرد. این شهرک به ساختمان ایرانمال و دریاچه چیتگر و همچنین اتوبان های نزدیک آن دسترسی مناسبی داشته و رفت و آمد را برای اهالی آینده آن، راحت می کند.

در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را در مورد خرید امتیاز چیتگر در منطقه 22 ارائه دهیم. پس تا انتها با ما بمانید.

 

شماره دفتر کلبینو : 

021-48243


 

چرا باید دست به خرید امتیاز چیتگر بزنیم؟

از مهمترین دلایلی که خرید امتیاز چیتگر در منطقه 22 را تا این اندازه با اهمیت کرده است، علاوه بر موقعیت عالی آن، قیمت مناسب و معقول واحدها مختلف آن است.

شما این قابلیت را دارید که با کمترین نقدینگی، واحدهایی با متراژ بالا را پیش خرید کنید و آینده خود و فرزدانتان را تامین کنید. اما این همه ماجرا نیست.

واحدهایی که در شهرک چیتگر واقع در منطقه 22 تهران در دست ساخت است، دارای کیفیت بسیار بالایی هستند.

مصالح و تجهیزاتی که برای ساخت این شهرک استفاده می شود، از بهترین و مقاوم ترین مصالح روز بوده و سازمان هایی که وظیفه ساخت آن را به عهده دارند،  جزو سرشناس ترین و معتبرترین سازمان ها هستند.

وجود این عوامل در کنار یکدیگر باعث شده که خرید امتیاز چیتگر به یک فرصت عالی برای تمامی خانواده ها بدل شود.

شماره دفتر کلبینو : 

021-48243

اسامی تعاونی های سازنده در منطقه چیتگر

باید بدانید که تنها یک تعاونی عهده دار ساخت برج و ساختمان در منطقه چیتگر را به عهده ندارد.

تعاونی های زیادی هستند که برای رفاه کارکنان و خانوادهیشان دست به ساخت و ساز در منطقه 22 زده اند. در ادامه لیستی از تعاونی هایی که در این منطقه در ساخت پروژه سهیم هستند را به شما معرفی می کنیم:

تعاونی توسعه و عمران انصار سپاشهر

تعاونی مسکن درجه داران ارتش

تعاونی های آماد و پشتیبانی سپاه

تعاونی توسعه ابنیه همت سپاه

تعاونی مسکن نمونه رسا


 

نحوه خرید امتیاز چیتگر

همانطور که مشاهده کردید، تعاونی های زیادی در این منطقه دست به ساخت انواع برج و ساختمان زده اند.

در واقع این تعاونی ها برای کارکنان خودشان این واحد ها را می سازند. بدین معنی که این کارکنان در ابتدا این امتیاز ها را پیش خرید کرده و رفته رفته با پرداخت هزینه های مختلف، دست به مشارکت در ساخت این تعاونی ها می زنند.

اما بنا به دلایل مختلفی، افراد زیادی از ساخت این تعاونی ها انصراف می دهند و امتیاز خودشان را برای فروش به فرد دیگری واگذار می کنند.

هر کدام از این پروژه های تعاونی دارای مشخصات مشخص و از پیش تعیین شده ای دارند. بدین معنی که از قبل میزان نقدینگی که خریداران باید پرداخت کندد مشخص شده است.

اما با روند پیشرفت کار و بسته به متراژ و امکانات مختلف، این هزینه ها ممکن است تغییر کنند. شما باید امتیاز یک نفر را در این پروژه خریداری کنید. خرید امتیاز چیتگر منطقه 22 به یک واحد مشخص با یک پلان و متراژ مشخص اشاره دارد.

اما طبقه آن هنوز مشخص نبوده و بر اساس خوش حسابی فرد پرداخت کننده و همچنین میزان اقساط و تسهیلاتف در روزهای پایانی، طبقه واحد و جای دقیق آن مشخص می شود.

نحوه محاسبه خرید امتیاز

اجازه دهید این نحوه را با ذکر یک مثال برای شما تشریح کنیم. تصور کنید که یک تعاونی در حال ساخت خانه هایی با متراژ های مختلف مانند 90 متری، 110 متری، 130 متری و ... است. حال قیمت ساخت هر متر از این پروژه ها بر اساس معیارهای مختلفی مشخص می شود.

شما تصور کنید که قیمت هر متر در ابتدا، 3 میلیون تومان باشد. حال یک واحد 90 متری در ابتدا قیمتی معادل 270 میلیون تومان پیدا می کند. فردی که در این پروژه شرکت دارد باید این مبلغ را در ابتدا واریز کند که به آن "مبلغ واریزی" گفته می شود.

حال اگر در این مرحله فرد قصد داشته باشد که امتیاز چیتگر خودش را به فروش برساند، علاوه بر اینکه مبلغ 270 میلیون تومان را از خریدار امتیاز دریافت می کند، باید سهم خودش را هم در دفتر تعاونی به نام فرد خریدار منتقل کند.

 

شماره دفتر کلبینو : 

021-48243


 

حال از این مرحله به بعد، فردی که دست به خرید امتیاز چیتگر منطقه 22 زده است، باید بر اساس جدولی که تعاونی مشخص کرده است، اقساط ساخت پروژه را پرداخت کند.

در این مرحله جا دارد اشاره کنیم که هزینه های دیگری مانند پارکینگ، انباری و ... در زمانی که شما قصد انتخاب واحد دارید، پرداخت می شوند و هزینه های نهایی مانند ساخت کابینت و رنگ آمیزی بر عهده خریداران محترم است.

البته با توجه به اینکه تعداد تعاونی های سازنده و پروژه ها بسیار زیاد است، شما می توانید واحد های بسیار مختلف با قیمت های بسیار گسترده ای را پیدا کنید و بر اساس میزان سرمایه و بودجه خودتان دست به خرید بزنید. 

معرفی برج های مختلف تعاونی ارتش در منطقه چیتگر

یکی از معتبر ترین تعاونی هایی که در منطقه 22 تهران در حال ساخت انواع پروژه های مسکنی است، تعاونی ارتش جمهوری اسلامی ایران است. اگر قصد خرید ملک یا  خرید امتیاز چیتگر در منطقه 22 را دارید، بد نیست که نگاهی گذرا به انواع برج هایی که توسط تعاونی ارتش در دست ساخت است، بیاندازید.

برج ترنج و نارنج

برج های ترنج و نارنج به همت تعاونی ارتش و برای کارکنان اداره مهندسی نیروی زمینی ساخته می شوند. این برج ها دارای واحدهای 93 متری، 110 متری، 121 متری و 135 متری هستند. همچنین این دو برج با تعداد طبقه 38 تایی ساخته می شوند.

برج مرجان

این برج توسط تعاونی ارتش و مخصوص کارکنان اداره مهندسی نیروی دریایی ارتش ساخته می شود. متراژ واحد این برج 85 متری و 150 متری است. از ویژگی مهم این برج می توان به سیستم مدیریتی هوشمند آن اشاره کرد.

برج H2

یکی دیگر از برج هایی که توسط تعاونی ارتش در دست ساخت است، برج H2 می باشد. این برج برای کاکنان نیروی هوایی ارتش ساخته می شود و واحد آن 78 متری و 125 متری است. این برج به صورت یک برج دو قلوی 31 طبقه ای ساخته می شود.

برج پدافند ارتش

تعاونی ارتش برای کارکنان پدافند هوایی خودش، دست به ساخت برج پدافند ارتش زده است. البته باید اشاره کرد که این پروژه به صورت سهام های 55 متریی عرضه می شود. متراژ واحد آن 75 متری و 160 متری بوده و تعداد طبقات آن، 30 است.

نتیجه گیری:

با توجه به تمامی مشکلاتی که بر سر راه خرید ملک در شهر تهران است، خرید امتیاز چیتگر در منطقه 22 یک انتخاب بسیار عالی است. این شهرک که با نام شهرک امام رضا نیز شناخته می شود، در قلب منطقه 22 تهران بوده و دسترسی بسیار مناسبی به اتوبان و مترو دارد.

با توجه به تعاونی های مختلفی که در این منطقه دست به ساخت انواع برج و ساختمان زدند و شما می توانید با سرمایه های مختلفی دست به خرید امتیاز بزنید.

جهت اطلاع از قیمت بروز امتیازها با همکاران ما در کلبینو در ارتباط باشید.

 

 

آیا سوالی دارید؟

ما به شما کمک می کنیم تا شغل و پیشرفت خود را افزایش دهید.
امروز با ما تماس بگیرید
با ما تماس بگیرید