فروش آپارتمان روبروی دریاچه چیتگر


چیتگر یکی از بهترین مناطق تهران است که دارای آب و هوای بسیار عالی و نمای بسیار شیک و جذاب می باشد. این آپارتمان ها هر کدام دارای نمای بسیار شیک و زیبا می باشد ولی آپارتمان های روبروی چیتگر در موقعیتی بسیار عالی قرار دارد و نمای این برج ها بسیار شیک و مدرن است. 

فروش آپارتمان روبروی دریاچه چیتگر این امکان را به خریداران عزیز می دهد که از آب و هوای بسیار عالی و همچنین نمای شیک و لاکچری لذت ببرند. 

بنابراین دپارتمان مهندسی کلبینو این قابلیت را در اختیار خریداران و سرمایه گذاران عزیز قرار می دهد که قرار داد هر یک از آپارتمان های چیتگر را مشاهده کرده و بر اساس شرایط هر کدام بهترین آپارتمان را انتخاب کنند.

 

شماره دفتر کلبینو : 

021-48243


چیتگر کجاست؟


چیتگر یکی از شهرک های موجود در منطقه 22 تهران است که به دلیل کیفیت بسیار بالا مورد توجه قرار گرفته است. همچنین چیتگر به دلیل بزرگ ترین دریاچه مصنوعی خاورمیانه یکی از معروف ترین شهرک های تهران به شمار می رود. 

این منطقه خوش آب و هوا در شمال غربی تهران واقع شده و بسیاری از توجهات را به خود جذب کرده است. محله چیتگر مساحتی 6200 هکتاری دارد که از نظر وسعت بسیار قابل توجه می باشد. 

همچنین چیتگر دارای مراکز تفریحی بسیار زیادی است و از این رو بسیاری از ساکنین پایتحت و کرج را به سمت این منطقه می کشاند. 


موقعیت چیتگر


قطعا بسیاری از ساکنین تهران به دلیل وجود دریاچه چیتگر، از موقعیت این منطقه مطلع هستند. چیتگر یکی از شهرک های منطقه 22 تهران است که از آب و هوای بسیار ایده آلی برخوردار می باشد.


دسترسی چیتگر


منطقه چیتگر دسترسی بسیار راحتی دارد و افرادی که قصد رفتن به این شهرک را دارند می توانند از طریق اتوبان تهران کرج، بزرگراه آزادگان و شهید خرازی به راحتی به این منطقه برسند. 

همچنین افرادی که قصد استفاده از وسایل نقلیه عمومی را دارند با استفاده از متروی صادقیه- گلشهر می توانند نسبت به این منطقه دسترسی داشته باشند. 

در این صورت می توانند در ایستگاه چیتگر پیاده شده و به راحتی به این آپارتمان ها برسند. همچنین امکان دسترسی به این منطقه از طریق تاکسی و اتوبوس نیز وجود دارد.


قیمت فروش آپارتمان روبروی دریاچه چیتگر


یکی از مهم ترین مسائلی که بسیار مورد توجه مخاطبین قرار گرفته است، قیمت آپارتمان های روبروی دریاچه چیتگر می باشد. با توجه به این که چیتگر یکی از دریاچه مصنوعی بسیار مورد علاقه تمامی پایتخت نشینان است، بسیاری از افراد تمایل دارند که در این منطقه زندگی کنند. 

همچنین ویوی بسیار عالی این برج ها این امکان را به خریداران و سرمایه گذاران عزیز قرار می دهد که در هر زمان بتوانند واحد خریداری شده را به فروش برسانند. با این وجود عواملی همچون متراژ آپارتمان، شرکت سازنده، متریال به کار رفته، مصالح ساختمانی، نمای ساختمان و ... بر روی قیمت فروش آپارتمان روبروی چیتگر تاثیر می گذارد. 

جهت استعلام قیمت آپارتمان های روبروی چیتگر تنها کافیست با مشاورین کلبینو تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنند.

پست های پرطرفدار

آیا سوالی دارید؟

ما به شما کمک می کنیم تا شغل و پیشرفت خود را افزایش دهید.
امروز با ما تماس بگیرید
با ما تماس بگیرید