فروش امتیاز منطقه 22 تهران


یکی از موقعیت های بسیار عالی که در خصوص خرید آپارتمان در اختیار سرمایه گذاران عزیز قرار گرفته است، فروش امتیاز منطقه 22 تهران می باشد. 

منطقه 22 تهران یکی از شناخته شده ترین مناطق تهران است و برج ها و آپارتمان های این منطقه اغلب تعاونی ساز بوده و این امکان را به خریداران عزیز قرار می دهد که با خرید امتیاز بتوانند هزینه خرید آپارتمان را کاهش دهند و این آپارتمان ها را با پایین تری هزینه خریداری کنند. 

 

جهت خرید خرید امتیاز منطقه 22 تهران از طریق شماره های درج شده در سایت با املاک کلبینو تماس حاصل نمایید. 

شماره دفتر کلبینو : 

021-48243


معرفی منطقه 22 تهران


منطقه 22 تهران یکی از مناطق بسیار مهم و پرطرفدار تهران است که در شمال غرب تهران قرار دارد. این منطقه به دلیل وجود دریاچه چیتگر، مجموعه بام لند و مرکز تجاری ایران مال بسیار شناخته شده بوده و مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. 

بنابراین سرمایه گذاری در این منطقه می تواند سود بسیار بالایی را برای افراد به دنبال داشته باشد. این منطقه دارای تعداد بسیاری آپارتمان ساخته شده و یا در حال ساخت است و شما به راحتی با خرید امتیاز می توانید خانه دار شوید. 

مقاله زیر را مطالعه کنید :

🟥فروش آپارتمان روبروی دریاچه چیتگر🟥


امتیاز چیست؟


امتیاز در واقع همان حق عضویت است. بسیاری از پروژه های ساختمانی چیتگر تعاونی ساز بوده و دارای حق امتیاز می باشد. بنابراین افراد می توانند در پروژه های ساختمانی عضو شده و از امتیاز پروژه مورد نظر بهره مند شود. 

در صورتی که پروژه ساختمانی در مرحله ابتدایی ساخت باشد خریدار امتیاز نمی تواند واحد و طبقه را انتخاب کند ولی در صورتی که این ساختمان ها در مرحله ساخت پیشرفت قرار گرفته باشد خریدار می تواند واحد و طبقه مورد نظر خود را انتخاب نماید. 

 


قیمت فروش امتیاز منطقه 22 تهران


طبیعی است که یکی از مهم ترین سوالات و ابهامات افراد در هنگام اقدام به خرید امتیاز قیمت آن می باشد. در همین ابتدای باید یادآور شویم که قیمت فروش امتیاز منطقه 22 تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد که از جمله مهم ترین آن ها می توان به اولویت انتخاب، میزان پیشرفت پروژه، عدم جریمه، واریزی به موقع و نداشتن دیرکرد، میزان واریزی و ... بستگی دارد. 

بنابراین در صورتی که قصد خرید امتیاز منطقه 22 تهران را دارید و به دنبال اطلاع از قیمت این امتیاز هستید از طریق شماره های درج شده در سایت با مشاورین کلبینو تماس حاصل نمایید. 

 

مقاله زیر را مطالعه کنید :

🟥شرایط خرید قسطی آپارتمان در منطقه چیتگر🟥


خرید امتیاز منطقه 22 تهران


لازم به ذکر است که بیش از 90 درصد از پروژه های ساختمانی چیتگر تعاونی ساز بوده و سرمایه گذاری و خرید این برج ها بر اساس امتیاز صورت می گیرد. 

در نتیجه برای شما به صرفه تر است که با خرید امتیاز بتوانید این برج ها را خریداری کنند. در هنگام خرید امتیاز منطقه 22 تهران می توانید با املاک کلبینو تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در خصوص خرید امتیاز آپارتمان های منطقه 22 تهران بدست بیاورید. 

همچنین افرادی که قصد فروش امتیاز منطقه 22 تهران را دارند نیز می توانند از طریق املاک مهندسی کلبینو اقدام کنند.

 

 

 

جهت اطلاع از قیمت بروز امتیازها با همکاران ما در کلبینو در ارتباط باشید.

 

پست های پرطرفدار

آیا سوالی دارید؟

ما به شما کمک می کنیم تا شغل و پیشرفت خود را افزایش دهید.
امروز با ما تماس بگیرید
با ما تماس بگیرید