قیمت هر متر آپارتمان در دریاچه چیتگر


آپارتمان های چیتگر پس از احداث افزایش قیمت چشمگیری داشت که این قیمت همواره رو به افزایش می باشد. قیمت هر متر آپارتمان در دریاچه چیتگر به موقعیت مکانی آن بستگی دارد به همین دلیل نمی توان قیمت کلی را برای این منطقه در نظر گرفت. 

معمولا برج ها و آپارتمان های نزدیک به دریاچه قیمت بالاتری داشته و هر چه این آپارتمان ها فاصله بیشتری با مرکز شهر و امکانات داشته باشد، قیمت آن نیز پایین خواهد بود. 

 

تعدادی از آپارتمان های چیتگر سند دار هستند و برخی از آن ها نیز به صورت قولنامه ای به فروش می رسند. بنابراین طبیعی است که آپارتمان های سند دار قیمت بالاتری دارند. 

شماره دفتر کلبینو : 

021-48243

 

قیمت آپارتمان های تعاونی ساز در چیتگر


با توجه به این که در اطراف دریاچه چیتگر ساخت و سازهای بسیاری صورت گرفته است، آپارتمان های تعاونی ساز بسیاری در این منطقه وجود دارد. 

این آپارتمان ها کیفیت متوسطی داشته و برای خرید آن نیاز به پرداخت هزینه پایین تری نسبت به برج های لوکس اطراف دریاچه می باشد. 

افرادی که توان مالی کمتری دارند با خرید این آپارتمان ها می توانند سرمایه گذاری مطلوبی را داشته باشند. همچنین افرادی که توان خرید آپارتمان را ندارند می توانند با پرداخت ماهانه مبلغ مشخصی به صورت موقت در یکی از آپارتمان های تعاونی ساز سکونت گزینند. 


گران ترین آپارتمان های چیتگر کدام است؟


در چیتگر و خصوصا اطراف دریاچه برج های بسیار لوکس و مجللی ساخته شده است و از این رو این برج ها قیمت بالاتری نسبت به سایر برج های اطراف دارند و برای خرید آن باید هزینه بالایی را پرداخت کنید. 

 

از جمله لوکس ترین برج های چیتگر می توان به برج پارلمان، برج لبخند، برج تریتیوم، برج رومینا، برج سفید، برج کادوس و ... اشاره کرد. این برج ها نمایی بسیار شیک و لاکچری داشته و برای ساخت آن از بهترین و باکیفیت ترین متریال استفاده شده است. 


عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت آپارتمان در دریاچه چیتگر


قیمت هر متر آپارتمان در دریاچه چیتکر به فاکتورهای بسیاری بستگی دارد. از جمله این عوامل می توان به سن بنا، نمای آن، ویو و چشم انداز ساختمان، طبقه، امکانات رفاهی، متریال به کار رفته در ساخت، مشاعات ساختمان، موقعیت آن و ... اشاره کرد.

مطلب مرتبط :

قیمت آپارتمان در چیتگر        پیش فروش آپارتمان در منطقه ۲۲ تهران        خرید قسطی آپارتمان در تهران

 

 بنابراین در صورتی که قصد آپارتمان در چیتگر را دارید بهتر است بر اساس بودجه خود مناسب ترین آپارتمان را انتخاب کنید. البته به طور کلی آپارتمان های چیتگر به دو دسته شخصی ساز و تعاونی ساز تقسیم بندی می شود که نمی توان تاثیر آن را بر روی قیمت آپارتمان نادیده گرفت. 


قیمت آپارتمان های چیتگر در دپارتمان املاک کلبینو


دپارتمان فنی مهندسی کلبینو ارائه کننده باکیفیت ترین ساختمان های موجود در منطقه 22 تهران است. قیمت هر متر آپارتمان در دریاچه چیتگر در دپارتمان کلبینو مناسب تر از سایر مناطق بوده و شما می توانید با کمک این مهندسین آپارتمان هایی بسیار مجهز و لوکس را خریداری کنید. 

جهت اطلاع از هزینه دقیق آپارتمان ها به همراه عکس و سایر جزئیات با شماره های مندرج در سایت تماس گرفته و از شرایط آن مطلع شوید.

 

پست های پرطرفدار

آیا سوالی دارید؟

ما به شما کمک می کنیم تا شغل و پیشرفت خود را افزایش دهید.
امروز با ما تماس بگیرید
با ما تماس بگیرید