معرفی دریاچه چیتگر


دریاچه چیتگر که آن را با نام دریاچه خلیج فارس نیز می شناسند، دارای مساحتی 130 هزار هکتاری بوده و در منطقه 22 تهران و در شما پارک جنگلی چیتگر قرار دارد. 

این دریاچه وسعتی بالغ بر 250 هکتار داشته و بسیار زیبا و جذاب می باشد. دریاچه خلیج فارس یا همان چیتگر یکی از بزرگ ترین و وسیع ترین دریاچه مصنوعی ایران به حساب می آید.

 زیبایی این دریاچه به قدری است که بسیاری از مسافرین را از تمامی مناطق مختلف تهران و شهرستان ها به گرد خود جمع کرده است.

 

شماره دفتر کلبینو : 

021-48243

 

آدرس دریاچه چیتگر


چیتگر دارای چاذبه های گردشگری بسیار متعددی است که در این میان دریاچه چیتگر یکی از جاذبه های بسیار خاص و ویژه می باشد. آدرس دریاچه چیتگر بسیار سر راست بوده و ساکنین کرج و تهران به راحتی می توانند به این دریاچه بسیار زیبا و جذاب دسترسی داشته باشند. 


تفریحات دریاچه چیتگر


زیبایی ها و تفریحات دریاچه چیتگر تنها به همان دریاچه ختم نشده و دارای تفریحات آبی و سایر تفریحات در اطراف دریاچه می باشد. در ادامه به برخی از مراکز تفریحاتی اطراف دریاچه اشاره خواهیم کرد:


کلوپ ماهیگیری


یک کلوپ ماهیگیری بسیار پرطرفدار در قسمت شرقی دریاچه قرار دارد. تمامی وسایل و لوازم مورد نیاز جهت ماهیگیری در این کلوپ موجود است و علاقه مندان به راحتی می توانند این وسایل را کرایه کنند. 

همچنین افرادی که تردد بسیاری به این دریاچه دارند با عضو شدن در این کلوپ ماهیگیری می توانند هزینه ورودی خود را کاهش دهند.


کلوپ اسکیت


از دیگر تفریحات درج شده در آدرس دریاچه چیتگر، کلوپ اسکیت است که امکان تفریحاتی بسیار جذاب و هیجان انگیز را برای افراد فراهم می کند. شما می توانید این پیست اسکیت را در شمال شرقی دریاچه چیتگر مشاهده کنید. 

بهتر است در روزهای تعطیل باز بودن این محوطه را مورد بررسی قرار دهید.

 

شماره دفتر کلبینو : 

021-48243


دوچرخه سواری


در ورودی شرقی و غربی دریاچه زمینی بسیار وسیع برای دوچرخه سواری وجود دارد که گردشگران می توانند با اجاره دوچرخه ورزش و افریحی بسیار هیجان انگیز را تجربه کنند. 

کرایه دوچرخه در این پیست به صورت تقریبی 150 هزار تومان می باشد و هر روزه بین ساعت 3 بعد از ظرهر تا 1 شب باز است.


تشک پرش آزاد


در قسمت شرقی دریاچه چیتگر تفریحی بسیار هیجان انگیز در اختیار گردشگران قرار داده شده است. شما می توانید بر روی سکوی پرش قرار گرفته و بر روی تشک بادی بپرید و هیجان را تجربه کنید.

 بلیط تشک پرش آزاد به ازای دو پرش در حدود 250 هزار تومان می باشد.


از دیگر وسایل تفریحی که در آدرس دریاچه چیتگر ذکر شده است به شرح زیر می باشد:


برگزاری پیک نیک
ماشین کوبنده
چرخ و فلک
پیست کارتینگ
سینمای شش بعدی
پیست پرش آسمان
سرسره سقوط آزاد
اسکای فلایر
راید اسکیت هوایی
قایق سواری
پیست پاتیناژ


قسمت های مختلف دریاچه چیتگر


دریاچه چیتگر دارای بخش های بسیار جذاب و معروف است که به شرح زیر می باشد:


بام لند
سرزمین بازی و جایزه
وی آر لند
ساحل سنگی
گذر موج
سافاری پارک وحشت

 

تمامی حقوق برای کلبینو محفوظ است .