معرفی کلی محدوده منطقه 22 شهرداری تهران


منطقه 22 تهران شامل منطقه وسیعی است که دارای تعداد بسیاری شهرک و محله می باشد. بخش وسیعی از این منطقه به فضای سبز اختصاص داده شده است و از این رو آب و هوایی عالی دارد. 

در ادامه قصد داریم تا با معرفی کلی محدوده منطقه 22 شهرداری تهران شما را با این منطقه زیبا و مدرن بیشتر آشنا کنیم.

 


منطقه 22 تهران


منطقه 22 در شمال غرب تهران واقع شده و از شرق به منطقه 5، از جنوب به اتوبان آزادگان و از غرب به وردآورد شمالی منتهی می شود.

 این منطقه دارای مساحتی بالغ بر 6200 هکتار بوده که 1300 هکتار آن را فضای سبز در برگرفته است. این منطقه دسترسی بسیار راحتی داشته و دارای محله های بسیار باکیفیت می باشد. 

 


معرفی محله های منطقه 22 تهران


در معرفی کلی محدوده منطقه 22 شهرداری تهران لازم است تا با محله های این منطقه آشنا شوید. 

منطقه 22 شامل محله های متعددی است که از جمله آن می توان به شهرک صدرا، شهرک گلستان، شهرک چشمه، شهرک لاله، دهکده المپیک، شهرک آتی ساز، آزادشهر، شهرک یاس، شهرک کوثر، شهرک شهید باقری، شهرک امید، زیبا دشت پایین، زیبا دشت بالا، شهرک آسمان سپاه، شهرک امام رضا چیتگر، شهرک نگین غرب، شهرک کوهک، شهرک دانشگاه صنعتی شریف، هوانیروز، امیر کبیر، شهرک نمونه سپاه، شهرک اسکان سبز و شهرک شهید خرازی اشاره کرد.

 

بهترین برج دریاچه چیتگر تهران

اجاره آپارتمان در دریاچه چیتگر

قیمت آپارتمان در چیتگر

 

شماره دفتر کلبینو : 

021-48243

 
معرفی معروف ترین برج های منطقه 22 تهران


قرارگیری منطقه 22 تهران در محله ای بسیار خوش آب و هوا و همچنین وجود فضای سبز وسیع باعث جلب توجه سرمایه گذاران به سمت این منطقه شده است و از این رو شما شاهد برج های بسیار لوکس و اشرافی در این منطقه خواهید بود. 

برج لبخند، برج پارلمان، برج ونوس، برج تریتیوم، برج 3 گانه ایزدیار، برج البرز، برج های دوقلو نگین آبشار، برج الماس، برج باملند، برج های سفید، برج لکسون، برج دیپلمات، برج آسمان آبی، برج برلیان، برج های پهنه سی و مروارید می باشد. 


معرفی مراکز تفریحی منطقه 22 تهران


یکی از دلیل استقبال از منطقه 22، وجود مناطق تفریحی بسیار متعدد در این منطقه می باشد. این منطقه درخشش بسیار بالایی داشته و هر روزه افراد بسیاری از سایر محله تهران به قصد تفریح و خوش گذرانی به این منطقه سفر می کنند. 

از جمله معروف ترین مراکز تفریحی این مناطق دریاچه چیتگر، محتمع بزرگ ایران مال، مجموعه ورزشی آزادی، پارک جنگلی وردآورد، شهر بازی هزار و یک شهر، هتل لکسون، باغ ملی گیاه شناسی، بوستان جوانمردان ایران، مجتمع تجاری رزمال، آبشار تهران، پارک جنگلی خرگوش دره و پارک جنگلی چیتگر می باشد. 


معرفی مراکز آموزشی منطقه 22 تهران


برای معرفی محدوده منطقه 22 شهرداری تهران باید با مراکز آموزشی این منطقه نیز آشنا شوید. این منطقه علاوه بر مراکز تفریحی دارای مراکز آموزشی نیز بوده که به گسترش و پیشرفت این منطقه کمک می کند. 

پژوهشگاه صنعت نفت، مدارس دخترانه و پسرانه بسیار مجهز، پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی و پژوهشگاه ژنتیک از جمله معروف ترین و ارزشمندترین مراکز آموزشی این منطقه به شمار می رود.

 

جهت اطلاع از قیمت بروز امتیازها با همکاران ما در کلبینو در ارتباط باشید.

 

 

 

پست های پرطرفدار

آیا سوالی دارید؟

ما به شما کمک می کنیم تا شغل و پیشرفت خود را افزایش دهید.
امروز با ما تماس بگیرید
با ما تماس بگیرید