پروژه نارنجستان 2

  • پروژه نارنجستان 2
  • پروژه نارنجستان 2

پروژه نارنجستان 2

 

تعاونی سازنده :

برج نارنجستان 2 توسط تعاونی مردم و سازنده منطقه22 به نام تعاونی عمرانی نوین ساز ابنیه آکام در حال ساخت پیشرفت می باشد رزومه تعاونی :

از جمله فعالیت‌هایی که این تعاونی به سرانجام رسانده و یا در حال پیشرفت می باشد می توان پروژه نارنجستان ۱ واقع در کوهک نارنجستان ۳ واقع در شهرک مهسان یا معلم و نارنجستان ۴ واقع در مروارید شهر و پروژه مانیا در چالوس بخش هچیرود نام برد.

مشخصات پروژه این پروژه در منطقه کوهک در بلوار امام رضا واقع شده است دارای پلاک ثبتی ۱/۱۶۹۲ و شماره پرونده ۲۲۰۰۱۵۲۳۷ بوده و از مهندسین مشاور پادیاب تصویر طرح در این پروژه استفاده شده است .

 

مقاله های زیر را مطالعه کنید :

شرکت عمرانی نوین ساز ابنیه آکام

انواع اسکلت بتنی

چگونه کد رهگیری املاک بگیریم؟

 

مشخصات ساختمان :

 شامل دو برج ۱۴ طبقه ۱۱ طبقه مسکونی که در هر طبقه ۶ واحد ۱۰۰ متری دو طبقه منفی (پارکینگ) یک طبقه لابی (همکف)برخوردار می باشد و همانطور که در متن بالا اشاره شد تمام واحدها ۱۰۰ متری (دو خواب) می باشد.

 

شماره دفتر کلبینو : 

021-48243

امکانات و مزایا  :

سالن چند منظوره برای کودکان ،سیستم آنتن مرکزی، نورپردازی نما، سیستم سرمایش گرمایش مستقل برای هر واحد، سیستم اعلان و اطفاء حریق، یک دستگاه سوئیت سرایداری در طبقه همکف، سالن اجتماعات برای برگزاری جلسات و درب ضد سرقت برای ضریب امنیت واحدها یاد کرد.

از این امکانات و مزایای آن نیز می توان دسترسی به تمامی شاهراه های تهران از جمله حکیم، همت، آزادگان و نقاط گردشگری آن مانند پارک جنگلی چیتگر، مرکز خرید طوبی ،بازار بزرگ ایران مال، دریاچه شهدای خلیج فارس، بازار رزمال نام برد.

 

 

در چه مرحله ای از ساخت میباشد :

در این پروژه بعد از مرحله گودبرداری پیشرفت پروژه به صورت یکسان در هر ۲ برج انجام شده که در حال حاضر خرداد ماه اسکلت پروژه و دیوار چینی ها انجام شده و در مرحله نازک کاری و تاسیسات داخلی می باشد و همچنین پروژه از سازه بتنی تشکیل شده که مقاومت ساختمان را در برابر آتش سوزی و طوفان بالا می‌برد .

پرداخت‌ها :

 پرداختی‌های اعضا به تعاونی  تا تاریخ خرداد ۱۴۰۰ مبلغ ۷۵۰ میلیون تومان بوده بابت زمین تراکم و ساخت و مبلغ امتیاز در این پروژه به روز می باشد لطفاً با مشاورین ما در تماس باشید و الباقی اقساط در ماه تیر مبلغ ۷۰ میلیون تومان و در ماه شهریور ۴۰ میلیون تومان و در ماه آبان نیز ۴۰ میلیون تومان از طرف اعضا به تعاونی مربوطه می بایست پرداخت گردد.

زمان تحویل :

تاریخ شروع به کار پروژه اسفند ۹۷ بود که پایین بودن قیمت زمین و تراکم به همین علت می باشد و تاریخ پایان و تحویل پروژه اسفند ۱۴۰۰ میباشد که در حال حاضر این برج رتبه بندی شده و خرید و فروش به صورت رتبه و امتیاز می باشد.

شماره دفتر کلبینو : 

021-48243

نحوه ارائه سند  :

در پروژه‌های پیش فروش، زمینی که دارای پلاک ثبتی باشد نتیجه خواهیم گرفت که این زمین دارای سند مادر است و در هنگام پایان کار تحویل واحد به اعضا تعاونی اقدام به گرفتن سند ۶ دانگ برای هر واحد می نماید به علت اینکه ساخت برج در پروژه های پیش فروش دارای تعداد طبقات و واحدهای زیادی بوده و به طور کلی انبوه سازی می باشد و به همین علت اقدام گرفتن سند می بایست بعد از اتمام پایان کار صورت گیرد.

 

 

جهت اطلاع از قیمت بروز امتیازها با همکاران ما در کلبینو در ارتباط باشید.

 

میزان پیشرفت پروژه
80%
عنوان توضیحات
کد ملک 12542
تعاونی سازنده ابنیه آکام
متراژ واحد 100 متر مربع
متراژ کل زمین 0 متر مربع
متراژ تجاری 0 متر مربع
متراژ مسکونی 100 متر مربع
تعداد بلوک 2 بلوک
تعداد واحد 66 واحد
تعداد طبقه 14 طبقه
تعداد طبقات پارکینگ 2 طبقه
اطلاعات پرداختی 0
مبلغ امتیاز 0 تومان
تعداد کل اقساط 0 قسط
مبلغ هر قسط 0 تومان
نحوه پرداخت اقساط 0
نوع واگذای 0
زمان شروع پروژه اسفند 97
زمان پایان پروژه اسفند 1400
مرحله پیشرفت مرحله نازک کاری
سال ساخت
نوع کاربری مسکونی
نوع سازه بتنی
سالن چند منظوره برای کودکان سیستم آنتن مرکزی

املاک مرتبط