پروژه نارنجستان 3

  • پروژه نارنجستان 3
  • پروژه نارنجستان 3

پروژه نارنجستان 3

تعاونی سازنده :

برج نارنجستان ۳ توسط تعاونی مردمی و سازنده منطقه ۲۲ به نام تعاونی عمرانی نوین ساز ابنیه آکام در حال ساخت پیشرفت می باشد

رزومه تعاونی :

از جمله فعالیت‌هایی که این تعاونی به سرانجام رسانده و یا در حال پیشرفت می باشد می توان پروژه نارنجستان ۱ واقع در کوهک نارنجستان ۳ واقع در شهرک مهسان یا معلم و نارنجستان ۴ واقع در مروارید شهر و پروژه مانیا در چالوس بخش هچیرود نام برد.

مقاله های زیر را مطالعه کنید :

شرکت عمرانی نوین ساز ابنیه آکام

انواع اسکلت بتنی

چگونه کد رهگیری املاک بگیریم؟

 

مشخصات پروژه:

این پروژه در شمال اتوبان شهید خرازی در شهرک مهسان واقع شده است دارای پلاک ثبتی 4/5925 و شماره پرونده 220009783 بوده و از مهندسین مشاور بهین اندیشه در این پروژه استفاده شده است .

مشخصات ساختمان :

 شامل سه برج ۱۴ طبقه ۱۱ طبقه مسکونی ( در هر طبقه 8 جمعا هر برج 88 واحد) دو طبقه منفی (پارکینگ) یک طبقه لابی (همکف) برخوردار می باشد که تمامی واحد ها 142 متری 3 خواب هستند.

 

شماره دفتر کلبینو : 

021-48243

امکانات و مزایا  :

سالن چند منظوره برای کودکان ،سیستم آنتن مرکزی، نورپردازی نما، سیستم سرمایش گرمایش مستقل برای هر واحد، سیستم اعلان و اطفاء حریق، یک دستگاه سوئیت سرایداری در طبقه همکف، سالن اجتماعات برای برگزاری جلسات و درب ضد سرقت برای ضریب امنیت واحدها یاد کرد.

از این امکانات و مزایای آن نیز می توان دسترسی به تمامی شاهراه های تهران از جمله حکیم، همت، آزادگان و نقاط گردشگری آن مانند پارک جنگلی چیتگر، مرکز خرید طوبی ،بازار بزرگ ایران مال، دریاچه شهدای خلیج فارس، بازار رزمال نام برد.

در چه مرحله ای از ساخت میباشد :

در این پروژه بعد از اتمام گودبرداری پیشرفت پروژه به صورت یکسان در هر 3 برج بصورت همزمان و یکسان میباشد  در حال حاضر فونداسیون به پایان رسیده و در حال احداث اولین طبقه منفی میباشد و همچنین پروژه از سازه بتنی تشکیل شده که مقاومت ساختمان را در برابر آتش سوزی و طوفان بالا می‌برد .

 

پرداخت‌ها :

 پرداختی‌های اعضا به تعاونی  تا تاریخ خرداد ۱۴۰۰ مبلغ 620 میلیون تومان بوده بابت زمین تراکم و ساخت و مبلغ امتیاز در این پروژه به روز می باشد لطفاً با مشاورین ما در تماس باشید و الباقی اقساط 14 قسط ۴۰ میلیون تومانی میباشد که هر 2 ماه از طرف اعضا به تعاونی مربوطه می بایست پرداخت گردد.

زمان تحویل :

تاریخ شروع به کار پروژه دی ماه 1398 بود که پایین بودن قیمت زمین و تراکم به همین علت می باشد و تاریخ پایان و تحویل پروژه اسفند 1402 میباشد که در حال حاضر این برج رتبه بندی شده و خرید و فروش به صورت رتبه و امتیاز می باشد.

شماره دفتر کلبینو : 

021-48243

نحوه ارائه سند  :

در پروژه‌های پیش فروش، زمینی که دارای پلاک ثبتی باشد نتیجه خواهیم گرفت که این زمین دارای سند مادر است و در هنگام پایان کار تحویل واحد به اعضا تعاونی اقدام به گرفتن سند ۶ دانگ برای هر واحد می نماید به علت اینکه ساخت برج در پروژه های پیش فروش دارای تعداد طبقات و واحدهای زیادی بوده و به طور کلی انبوه سازی می باشد و به همین علت اقدام گرفتن سند می بایست بعد از اتمام پایان کار صورت گیرد.


 

 

 

 

 

میزان پیشرفت پروژه
30%
عنوان توضیحات
کد ملک 13524
تعاونی سازنده ابنیه آکام
متراژ واحد 142 متر مربع
متراژ کل زمین 0 متر مربع
متراژ تجاری 0 متر مربع
متراژ مسکونی 142 متر مربع
تعداد بلوک 2 بلوک
تعداد واحد 88 واحد
تعداد طبقه 14 طبقه
تعداد طبقات پارکینگ 2 طبقه
اطلاعات پرداختی 0
مبلغ امتیاز 0 تومان
تعداد کل اقساط 0 قسط
مبلغ هر قسط 0 تومان
نحوه پرداخت اقساط 0
نوع واگذای 0
زمان شروع پروژه 0
زمان پایان پروژه 0
مرحله پیشرفت فونداسیون
سال ساخت
نوع کاربری مسکونی
نوع سازه بتن
آسانسور لابی من

املاک مرتبط