پروژه نارنجستان 3

برای
پیش فروش
142
متر مربع
مبلغ امتیاز
0
تاریخ شروع
0
تاریخ پایان
0
  • پروژه نارنجستان 3
  • پروژه نارنجستان 3

پروژه نارنجستان 3

تعاونی سازنده :

برج نارنجستان ۳ توسط تعاونی مردمی و سازنده منطقه ۲۲ به نام تعاونی عمرانی نوین ساز ابنیه آکام در حال ساخت پیشرفت می باشد

رزومه تعاونی :

از جمله فعالیت‌هایی که این تعاونی به سرانجام رسانده و یا در حال پیشرفت می باشد می توان پروژه نارنجستان ۱ واقع در کوهک نارنجستان ۳ واقع در شهرک مهسان یا معلم و نارنجستان ۴ واقع در مروارید شهر و پروژه مانیا در چالوس بخش هچیرود نام برد.

مشخصات پروژه:

این پروژه در شمال اتوبان شهید خرازی در شهرک مهسان واقع شده است دارای پلاک ثبتی 4/5925 و شماره پرونده 220009783 بوده و از مهندسین مشاور بهین اندیشه در این پروژه استفاده شده است .

مشخصات ساختمان :

 شامل سه برج ۱۴ طبقه ۱۱ طبقه مسکونی ( در هر طبقه 8 جمعا هر برج 88 واحد) دو طبقه منفی (پارکینگ) یک طبقه لابی (همکف) برخوردار می باشد که تمامی واحد ها 142 متری 3 خواب هستند.

جهت اطلاع از قیمت بروز امتیازها با همکاران ما در کلبینو در ارتباط باشید.

09120441082

شماره های دفتر کلبینو : 

02146088103

امکانات و مزایا  :

سالن چند منظوره برای کودکان ،سیستم آنتن مرکزی، نورپردازی نما، سیستم سرمایش گرمایش مستقل برای هر واحد، سیستم اعلان و اطفاء حریق، یک دستگاه سوئیت سرایداری در طبقه همکف، سالن اجتماعات برای برگزاری جلسات و درب ضد سرقت برای ضریب امنیت واحدها یاد کرد.

از این امکانات و مزایای آن نیز می توان دسترسی به تمامی شاهراه های تهران از جمله حکیم، همت، آزادگان و نقاط گردشگری آن مانند پارک جنگلی چیتگر، مرکز خرید طوبی ،بازار بزرگ ایران مال، دریاچه شهدای خلیج فارس، بازار رزمال نام برد.


 

در چه مرحله ای از ساخت میباشد :

در این پروژه بعد از اتمام گودبرداری پیشرفت پروژه به صورت یکسان در هر 3 برج بصورت همزمان و یکسان میباشد  در حال حاضر فونداسیون به پایان رسیده و در حال احداث اولین طبقه منفی میباشد و همچنین پروژه از سازه بتنی تشکیل شده که مقاومت ساختمان را در برابر آتش سوزی و طوفان بالا می‌برد .

پرداخت‌ها :

 پرداختی‌های اعضا به تعاونی  تا تاریخ خرداد ۱۴۰۰ مبلغ 620 میلیون تومان بوده بابت زمین تراکم و ساخت و مبلغ امتیاز در این پروژه به روز می باشد لطفاً با مشاورین ما در تماس باشید و الباقی اقساط 14 قسط ۴۰ میلیون تومانی میباشد که هر 2 ماه از طرف اعضا به تعاونی مربوطه می بایست پرداخت گردد.

زمان تحویل :

تاریخ شروع به کار پروژه دی ماه 1398 بود که پایین بودن قیمت زمین و تراکم به همین علت می باشد و تاریخ پایان و تحویل پروژه اسفند 1402 میباشد که در حال حاضر این برج رتبه بندی شده و خرید و فروش به صورت رتبه و امتیاز می باشد.

نحوه ارائه سند  :

در پروژه‌های پیش فروش، زمینی که دارای پلاک ثبتی باشد نتیجه خواهیم گرفت که این زمین دارای سند مادر است و در هنگام پایان کار تحویل واحد به اعضا تعاونی اقدام به گرفتن سند ۶ دانگ برای هر واحد می نماید به علت اینکه ساخت برج در پروژه های پیش فروش دارای تعداد طبقات و واحدهای زیادی بوده و به طور کلی انبوه سازی می باشد و به همین علت اقدام گرفتن سند می بایست بعد از اتمام پایان کار صورت گیرد.


 

جهت اطلاع از قیمت بروز امتیازها با همکاران ما در کلبینو در ارتباط باشید.

09120441082

شماره های دفتر کلبینو :
 

02146088103

 

 

 

میزان پیشرفت پروژه
30%
عنوان توضیحات
کد ملک 13524
تعاونی سازنده ابنیه آکام
متراژ واحد 142 متر مربع
متراژ کل زمین 0 متر مربع
متراژ تجاری 0 متر مربع
متراژ مسکونی 142 متر مربع
تعداد بلوک 2 بلوک
تعداد واحد 88 واحد
تعداد طبقه 14 طبقه
تعداد طبقات پارکینگ 2 طبقه
اطلاعات پرداختی 0
مبلغ امتیاز 0 تومان
تعداد کل اقساط 0 قسط
مبلغ هر قسط 0 تومان
نحوه پرداخت اقساط 0
نوع واگذای 0
زمان شروع پروژه 0
زمان پایان پروژه 0
مرحله پیشرفت فونداسیون
سال ساخت
نوع کاربری مسکونی
نوع سازه بتن
آسانسور لابی من

املاک مرتبط