پروژه کامرانیه k2

برای
پیش فروش
2
متر مربع
مبلغ امتیاز
2
تاریخ شروع
2
تاریخ پایان
2
  • پروژه کامرانیه k2
  • پروژه کامرانیه k2
  • پروژه کامرانیه k2
  • پروژه کامرانیه k2

پروژه کامرانیه k2

پروژه کامرانیه یا به اصطلاح k2 یا سفیر2 توسط تعاونی معتبر و فعال سپاشهر در حال اجرا می باشد که از جمله رزومه و کارهای در حال اجرای تعاونی سازنده سپاشهر در منطقه22 می توان به پروژه ایران بانک ملی در بلوار علوم و فنون کوهک و پروژه دیپلمات در میدان ساحل و پروژه های الهیه و فرشته و سفیر 1  در منطقه مروارید شهر یاد کرد.
 

پروژه کامرانیه دارای27 طبقه که 22 طبقه مسکونی در هر طبقه9 واحد که جمعاً  198 واحد و4  طبقه منفی در هر طبقه ۵۰ پارکینگ مجموعاً ۲۰۰ پارکینگ که یک طبقه لابی دارای سالن اجتماعات و سالن بازی کودکان و لابی من ۲۴ ساعته می باشد.

 

جهت اطلاع از قیمت بروز امتیازها با همکاران ما در کلبینو در ارتباط باشید.

09120441082

شماره های دفتر کلبینو :

02146088103

 

آشنایی با متراژ واحدهای پروژه کامرانیه 

متراژ واحدها از 89 تا 125 متر و برای عضویت در پروژه های پیش فروش دو مبلغ از طرف فروشنده به خریدار به طور همزمان در تعاونی مربوطه می بایست پرداخت شود.

 

شرایط پرداخت 

شرایط پرداخت و نحوه خرید واحدهای ابن پروژه  عبارتند از :

1- مبلغ واریزی : میزان پرداختی فروشنده بابت زمین و تراکم و همچنین هزینه ساخت تا تاریخ فروش آن پروژه می باشد که تعاونی پرداخت شده است .

2-  مبلغ امتیاز : تعاونی های مختلف در زمان تأسیس شروع عضوگیری می نمایند و اعضا به صورت رایگان به عضویت تعاونی‌ها در آمده و عضوی از آن شناخته می‌شوند و اعضای تعاونی‌ها طی انجام پروژه مورد نظر و پیشرفت آن بسته به متراژی که به نام آنها می باشد (سهم عضو) مبالغ اعلام شده توسط تعاونی‌ها را واریز می نمایند و اگر اعضا مبالغ را به موقع در تاریخ مقرر واریز نمایند به عنوان عضو خوش حساب شناخته شده و بسته به خوش حسابی امتیاز آنها رتبه بندی می شود.

خوش حسابی اعضا و رتبه بالای آنها مزایایی از جمله انتخاب واحد در طبقات بالاتر را برای آنها به همراه خواهد داشت واریزی به روز پروژه کامرانیه تا تاریخ ۱۴۰۰/۲/۱۵ مبلغ ۴۳۵ میلیون تومان می باشد و قسط بعدی در تاریخ ۱۴۰۰/۵/۱۵ مبلغ ۵۰ میلیون تومان در ۱۰ قسط دیگر که هر ۳ ماه می بایست پرداخت شود.

جهت اطلاع از قیمت بروز امتیازها با همکاران ما در کلبینو در ارتباط باشید.

09120441082

شماره های دفتر کلبینو :

02146088103

 

⭕همچنین لازم به ذکر می باشد که تمامی پرداختی ها بر مبنای ۱۰۰ متر می باشد که بعد از قسط مردادماه انتخاب متراژ توسط اعضای تعاونی بر اساس اولویت انجام خواهد شد و اقساط هر متراژ مشخص خواهد شد .


 

پیشرفت پروژه

در حال حاضر ۴ طبقه منفی پروژه به پایان رسیده و در حال احداث طبقه لابی می باشد سازه این پروژه از بتن می باشد که این نوع سازه باعث می شود تا ساختمان در برابر آتش سوزی و طوفان مقاوم باشد. از مزایای بسیار مهم و با ارزش برای اعضای پروژه کامرانیه قیمت فوق العاده زمین و تراکم می باشد که متری ۲/۰۰۰/۰۰۰میلیون تومان و علت این موضوع به موقع خرید نمودن زمین پروژه توسط تعاونی سپاشهر می باشد.

 


 

میزان پیشرفت پروژه
20%
عنوان توضیحات
کد ملک 255
تعاونی سازنده سپاشهر
متراژ واحد 2 متر مربع
متراژ کل زمین 2 متر مربع
متراژ تجاری 2 متر مربع
متراژ مسکونی 2 متر مربع
تعداد بلوک 2 بلوک
تعداد واحد 2 واحد
تعداد طبقه 2 طبقه
تعداد طبقات پارکینگ 2 طبقه
اطلاعات پرداختی 2
مبلغ امتیاز 2 تومان
تعداد کل اقساط 2 قسط
مبلغ هر قسط 2 تومان
نحوه پرداخت اقساط 2
نوع واگذای 2
زمان شروع پروژه 2
زمان پایان پروژه 2
مرحله پیشرفت 2
سال ساخت
نوع کاربری مسکونی
نوع سازه 2
2
پروژه کامرانیه دارای27 طبقه که 22 طبقه مسکونی در هر طبقه9 واحد که جمعاً  198 واحد می باشد
سازنده پروژه کامرانیه k2 تعاونی سپاشهر می باشد .
در حال حاضر ۴ طبقه منفی پروژه به پایان رسیده و در حال احداث طبقه لابی می باشد
تمامی پرداختی ها بر مبنای ۱۰۰ متر می باشد که بعد از قسط مردادماه انتخاب متراژ توسط اعضای تعاونی بر اساس اولویت انجام خواهد شد و اقساط هر متراژ مشخص خواهد شد

املاک مرتبط