پروژه نارنجستان 1

برای
پیش فروش
100
متر مربع
مبلغ امتیاز
0
تاریخ شروع
98/9/1
تاریخ پایان
1401/6/1
  • پروژه نارنجستان 1
  • پروژه نارنجستان 1
  • پروژه نارنجستان 1
  • پروژه نارنجستان 1

پروژه نارنجستان 1 

 

تعاونی سازنده :

این پروژه توسط شرکت تعاونی عمران نوین ساز ابنیه آکام در حال ساخت می باشد.

رزومه تعاونی ابنیه آکام :

از جمله رزومه و فعالیتهای تعاونی ابنیه آکام پروژه نارنجستان 2 نارنجستان 3 و نارنجستان 4 در تهران و پروژه مانیا واقع در چالوس در منطقه هچیرود است.

مشخصات پروژه :

این پروژه دارای پلاک ثبتی ۱/۶۳۷۳/۲  و شماره پرونده ۲۲۰۰۱۷۱۰۵ بوده که کاربری آن مسکونی و سازه از بتن تشکیل شده است.

مهندسان ناظر آن از مهندسین مشاور طرح تفکر اسکان و مهندسین مشاور طرح آینه استفاده شده است. 

مشخصات ساختمان :

دارای ۲ بلوک به هم پیوسته که هر بلوک شامل ۱۱ طبقه می باشد که ۷ طبقه آن مسکونی (در هر طبقه ۶ واحد)، ۳ طبقه منفی (پارکینگ) و ۱ طبقه لابی (همکف) و متراژ واحدها ۱۰۰، ۱۳۰ و ۱۵۰ متر که دو خوابه و سه خوابه هستند.


 

امکانات و مزایا :

سالن چند منظوره برای بازی کودکان، سیستم آنتن مرکزی، سیستم سرمایش گرمایش مستقل برای هر واحد، دوربین مدار بسته در فضای مشاع (فضای پارکینگ ها محوطه ها) ، نورپردازی نما، سیستم اعلان و اطفاء حریق، اتاق سرایداری در طبقه همکف ،سالن اجتماعات برای برگزاری جلسات و درب ضد سرقت برای واحدها با ضریب امنیت بسیار بالا 

از این امکانات و مزایای آن نیز می توان دسترسی به تمامی شاهراه های تهران از جمله حکیم، همت، آزادگان و نقاط گردشگری آن مانند پارک جنگلی چیتگر، مرکز خرید طوبی ،بازار بزرگ ایران مال، دریاچه شهدای خلیج فارس، بازار رزمال نام برد.

پرداختی ها :

تا تاریخ ۱۴۰۰/۳/۱۹ مبلغ واریزی زمین، تراکم، ساخت ۶۵۰ میلیون تومان و مبلغ امتیاز به روز بوده و الباقی طی ۸ قسط تسویه خواهد شد که هر ۲ ماه می بایست مبلغ ۶۵ میلیون تومان پرداخت شود.

 لازم به ذکر می باشد که این پروژه به صورت یک و نیم دانگ ، سه دانگ، چهارم و نیم دانگ و شش دانگ خرید و فروش می شود که این مسئله باعث شده تا هر شخصی با هر میزان درآمد بتواند در پروژه به میزان بودجه خود سهیم باشد و هر زمان نیاز مالی داشت حداقل یک و نیم دانگ آن را بفروشد و در پروژه بماند و به هنگام گشایش مالی آن را جبران نماید.

پروژه در چه مرحله ای از ساخت میباشد :

پیشرفت هر دو بلوک به صورت همزمان می باشد که در حال حاضر بتن ریزی طبقه ۶ آن در حال انجام است و سازه بتنی بوده که باعث مقاومت در برابر آتش سوزی و طوفان می باشد.

زمان تحویل :

 شروع به کار پروژه آبان ۹۸ به صورت رسمی پایان عملیات ساخت سازه بتنی نیز مهر ۱۴۰۱ اعلام گردیده است.

نحوه ارائه سند :

به طور کلی زمینی که دارای پلاک ثبتی میباشد ۱۰۰% دارای سند مادر بوده و در هنگام پایان کار تعاونی اقدام به گرفتن سند شش دانگ برای هر واحد می نماید به علت اینکه ساخت برج در پروژه های پیش فروش دارای تعداد طبقات و واحد های زیادی می باشد و به طور کلی این عملیات باید انجام شود.


 


 


 


 

.h_iframe-aparat_embed_frame{position:relative}.h_iframe-aparat_embed_frame .ratio{display:block;width:100%;height:auto}.h_iframe-aparat_embed_frame iframe{position:absolute;top:0;left:0;width:100%;height:100%}

//<![CDATA[ (function(){window.pagespeed=window.pagespeed||{};var b=window.pagespeed;function c(){}c.prototype.a=function(){var a=document.getElementsByTagName("pagespeed_iframe");if(0<a.length){for(var a=a[0],f=document.createElement("iframe"),d=0,e=a.attributes,g=e.length;d<g;++d)f.setAttribute(e[d].name,e[d].value);a.parentNode.replaceChild(f,a)}};c.prototype.convertToIframe=c.prototype.a;b.b=function(){b.deferIframe=new c};b.deferIframeInit=b.b;})(); pagespeed.deferIframeInit(); //]]>

میزان پیشرفت پروژه
75%
عنوان توضیحات
کد ملک 11354
تعاونی سازنده ابنیه آکام
متراژ واحد 100 متر مربع
متراژ کل زمین 0 متر مربع
متراژ تجاری 0 متر مربع
متراژ مسکونی 100 متر مربع
تعداد بلوک 2 بلوک
تعداد واحد 56 واحد
تعداد طبقه 11 طبقه
تعداد طبقات پارکینگ 3 طبقه
اطلاعات پرداختی 0
مبلغ امتیاز 0 تومان
تعداد کل اقساط 0 قسط
مبلغ هر قسط 0 تومان
نحوه پرداخت اقساط 0
نوع واگذای 0
زمان شروع پروژه 98/9/1
زمان پایان پروژه 1401/6/1
مرحله پیشرفت 7 طبقه مسکونی
سال ساخت
نوع کاربری مسکونی
نوع سازه بتنی
آسانسور لابی من 24 ساعته

املاک مرتبط